درباره ما

اوز استانبول یکی از بزرگترین و پیشروترین گروه های تجاری در سراسر جهان است که دفتر مرکزی آن در استانبول ترکیه قرار دارد. دارای 18 دفتر برای تامین نیازهای اتباع داخلی و خارجی در بخش های مختلف.

تیم ما متشکل از متخصصین در بخش های مختلف خدمات مشاوره ای جامع و راه حلی را به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهد. ما به مشتریان خود راه حل های سفارشی و شخصی سازی شده ارائه می دهیم.

علاوه بر این، اوز استانبول متعهد به ارائه استانداردهای بالاتر خدمات به منظور برون سپاری مدیریت سرمایه گذاری برای مشتریان خود است.

آموزش اوز استانبول متعلق به گروه شرکت های Oz Istanbul است، یک شرکت خصوصی و گروهی از شرکت ها که در بخش های مختلف از جمله املاک، خدمات مهاجرت، مشاوره حقوقی و بسیاری از خدمات دیگر برای خارجی ها در ترکیه فعالیت می کنند.

این یکی از منابع برجسته اطلاعات در مورد فرصت های آموزشی برای دانشجویان خارجی در خارج از کشور است. هدف آن انتقال آگاهی و درک اعتماد به بعد جدیدی توسط دانشگاه های ترکیه است. شما می توانید در مورد هر آنچه که در مورد ترجیحات دانشگاه، به خصوص دوره های ترکی و امتحانات دانشجویان خارجی نیاز دارید، با ما مشورت کنید

هدف اصلی ما روش‌های روش‌شناسی یادگیری زبان برای دانشجویان بین‌المللی است که مایل به تحصیل در ترکیه هستند. با استفاده از مدرن ترین تکنیک ها و روش ها در دوره های زبان، امکان یادگیری زبان ترکی و همچنین آماده سازی آزمون های لازم برای ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور را فراهم می کند.

اوز استانبول موسسه آموزشی ایده‌آل شما برای ارائه بهترین دوره‌های آموزشی و زبان، هم به صورت آنلاین و هم در محوطه دانشگاه است، تمام استانبول ابزاری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا برنامه‌ای مطابق با نیاز خود ایجاد کنید.