دوره های زبان انگلیسی

دوره های زبان انگلیسی

Öz İstanbul آموزش های انگلیسی را با مربیان ترک و خارجی که در زمینه های خود متخصص هستند ارائه می دهد.برنامه های ما گفتار محور هستند. کلاس ها با مدرسان زبان های خارجی و ترکی مطابق با استانداردهای مجموعه زبان اروپا برگزار می شود که گزینه های مختلف روز و ساعت را در کلاس های حداکثر 12 نفر ارائه می دهند. هر فردی که برنامه های زبان را شروع می کند، با اخذ پاسپورت زبان اروپایی، توسعه یادگیری زبان را در سیستمی مبتنی بر «خودارزیابی» با راهنمای متخصص دنبال می کند. دوره های زبان خارجی Öz Istanbul سیستم آموزشی را با معیارهای نمونه کار زبان اروپایی تطبیق داد. مدرک C1 ما به عنوان مدرک مهارت زبان در حدود 300 دانشگاه عمدتاً در انگلستان و آمریکا پذیرفته می شود.

ما بسته های مختلفی را برای زبان آموزان به شرح زیر ارائه می دهیم:

انگلیسی نوجوانان: این برنامه به ویژه برای کودکان بین 5 تا 12 سال است. مواد و کتاب ها بر این اساس طراحی شده اند.

انگلیسی عمومی سریع: این برنامه برای بزرگسالانی است که می خواهند این زبان را از مبتدی تا پیشرفته یاد بگیرند و می خواهند به اندازه یک بومی مسلط باشند. مدت زمان این برنامه 8 ماه می باشد. گواهی C1 در پایان این برنامه اعطا خواهد شد.

دوره های مکالمه: ما این برنامه را برای کسانی که انگلیسی می دانند و برای تسلط بیشتر باید بیشتر تمرین کنند ارائه می دهیم. مدت زمان این برنامه سه ماه است و در ابتدای این برنامه آزمون تعیین سطح برگزار خواهد شد.

برنامه های سطح به سطح: دوره زبان انگلیسی شامل 6 سطح A1، سطوح A2 مبتدی به مدت 7 هفته برای هر سطح B1، مدت زمان سطوح متوسط B2 برای هر سطح 8 هفته و C1، C2 سطوح پیشرفته مدت زمان هر سطح است. 9 هفته. برای تسلط بر زبان دانش آموزان باید 6 سطح را به پایان برسانند.

برنامه ارتباطی: این برنامه برای دانش آموزانی ارائه می شود که به همان اندازه که برای ارتباطات اولیه نیاز دارند نیاز به یادگیری دارند. مهارت صحبت کردن محور این برنامه خواهد بود. سطح دانش آموزان در پایان این برنامه متوسط خواهد بود.

برنامه های آمادگی تافل و آیلتس: دانش آموزانی که در سطح مقدماتی هستند و باید نمره تافل یا آیلتس را کسب کنند، باید در آزمون آمادگی شرکت کنند. این برنامه 50 ساعت است. مدت زمان این برنامه حداقل 1.5 ماه و حداکثر 4 ماه می باشد. کلیه مطالب توسط موسسه ارائه خواهد شد، دانش آموزان در طول آماده سازی دو بار آزمون شبیه سازی آیلتس یا تافل خواهند داشت. دانش آموزان می توانند کلاس های فردی یا گروهی را انتخاب کنند که حداکثر چهار دانش آموز داشته باشد.

مرکز اوز استانبول تومر، برنامه های دوره های زبان انگلیسی

روزهای هفته
دوره هفتگی
در ساعت
ساعت دوره
در مجموع
مجموع هفته ها
برای هر سطح

برنامه صبحگاهی

08:30 - 11:30

181106

برنامه ظهر

11:30 - 14:30

181106

برنامه عصرانه

15:00 - 18:00

181106
تعطیلات آخر هفته
دوره هفتگی
ساعت دوره
در مجموع
مجموع هفته ها
برای هر سطح

برنامه صبحگاهی

09:00 - 13:00

1011011

برنامه ظهر

13:30 - 17:30

1011011

برنامه عصرانه

18:00 - 21:00

1011011

 

1 Comment

 1. sv 388 گفت:

  I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and
  was wondering what all is needed to get setup? I’m assuming having a blog like yours would cost a
  pretty penny? I’m not very web savvy so I’m not 100% sure.
  Any recommendations or advice would be greatly
  appreciated. Thank you

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *