یادگیری ترکی چقدر سخت است

برنامه ویزای ویژه
ژانویه 28, 2023
مردم ترکیه مفید هستند
ژانویه 28, 2023

یادگیری ترکی چقدر سخت است

یادگیری ترکی چقدر سخت است، یادگیری ترکی سخت نیست. این تا حدی به این دلیل است که چیزی به نام “زبان سخت” وجود ندارد. هر زبانی با روش یادگیری درست در دسترس می شود. اما ترکی در مقایسه با زبان های دیگر بسیار آسان است. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا ترکی آسان‌تر است و چرا نباید نگران دشواری یادگیری آن باشید.

یادگیری ترکی چقدر سخت است
خوب، چقدر طول می کشد تا یک زبان را یاد بگیرید یک پاسخ پیچیده است. این به شما، زبان مقصد و منابعی که استفاده می کنید بستگی دارد. هرچه زبان مقصد شما به زبان مادری شما نزدیکتر باشد، سریعتر می توانید آن را یاد بگیرید. هر چه یادگیری زبان ترکی برای شما دشوارتر باشد، زمان بیشتری طول خواهد کشید.

اگر زبان مادری شما انگلیسی است، تخمین هایی برای شما وجود دارد. موسسه خدمات خارجی ایالات متحده همه زبان ها را بر اساس سختی رتبه بندی کرد. سپس شماره ای را تعیین کردند که چقدر طول می کشد تا به آن مسلط شوید و ممکن است ترکی شما را شگفت زده کند. به گفته آنها زبان ترکی جزو زبان های دسته چهارم است. این بدان معناست که برای رسیدن به تسلط به زبان ترکی به 44 هفته یا 1100 ساعت زمان نیاز دارید.

اما، لطفا این اعداد را جدی نگیرید. موسسه خدمات خارجی شما را نمی شناسد. آنها انگیزه، اشتیاق و انگیزه شما را نمی دانند. و مطمئناً نمی دانند که آیا شما از روش های یادگیری زبان مناسب استفاده می کنید یا خیر. اگر بلد باشید می توانید ترکی را خیلی سریعتر یاد بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *